יום חמישי, 6 בדצמבר 2012

Natural heating pads for cold handsכריות חימום טבעיות לידיים קרות- Natural heating pads for cold hands


חורף הגיע. גשם יורד וכולם מחפשים דרך להתחמם קצת.
ידיים קרות (ורגליים קרות) מעידות על לב חם כך אומר הפתגם ובכל זאת....
בשנה שעברה תוך כדי שיטוט באתרי אינטרנט שונים מצאתי את הפרויקט הפשוט והנפלא הזה.
הכנתי כמה כאלו ובדוכנים שהקמתי (אומנם לא רבים....) הם נמכרו מאד. במיוחד עבור נערות או סטודנטיות שרוצות דרך לחמם את הידיים בדרכן מפה לשם....משהו לשים בכיסים , יעיל וישים....
חזרתי והכנתי עוד כאלו כדי להסביר כיצד אתן יכולות בקלות ובמהירות להכין כמותן.
(תמונה מיריד בשנה שעברה. אם תסתכלו טוב טוב תוכלו לראות אותם מוצגים בקדמת השולחן)
בעזרת משטח החיתוך וגלגלת החיתוך הכנתי לי ריבועי בד בגודל של 10 על 10 סנטימטר לערך. ריבועים בגודל שמתאים לשים בכיסים. (אפשר פשוט עם סרגל ומספריים)


גוזרים את הריבועים עם מספריים של זיג זג כדי לחסוך תפירת זיגזג מסביבן.יש צורך להכין 4 ריבועים לכל זוג מחממים. ניתן להשתמש בבד אחד 4 פעמים או בשני בדים שונים כל צד בצבע שונה.
תופרים 2 ריבועים זה לזה כשצד ימין בפנים. צד שמאל הוא הצד של העבודה. תופרים מסביב לאורך צלעות הריבוע עד שמגיעים לצלע הרביעית. שם תופרים חצי צלע כדי להשאיר צד אחד פתוח כדי למלא את הכריות באורז.  הופכים את הריבועים (כמו שהופכים גרב אחרי כביסה) ומחדדים את הפינות היטב עם להב של מספריים או כל גוף חד אחר. ככה:
כריות החימום מוכנות מן החוץ. וכעת נתמקד בבפנים:
אני נוהגת להשתמש באורז אך ניתן להשתמש בכל סוגי קטניה אחרים. לאורז יש פחות ריח לוואי בחימום. יש צורך בערך ברבע כוס אורז לכל כרית. שמים בקערת פלסטיק כמות הגונה של גרגירי אורז ומוסיפים טיפות שמן עם ריח טוב:מערבבים את האורז עם השמן בעל הריח הנפלא. ומחכים קצת. שהריח יספג באורז והאורז לא ישאר רטוב מטיפות השמן. לאט לאט בעזרת כפית ממלאים כל כרית חימום באורז. 
ממלאים בערך כשליש מגודלו  של כל כרית באורז. תופרים את הצלע הפתוחה בתך גלוי במכונת התפירה לכל אורכו. מי שחשוב לה יכולה לתפור ביד בתפר נסתר....

והנה זה מוכן!

הולכים למכשיר המיקרו (לא יודעת איך הופכים כאן תמונות....זה התהפך מעצמו בעת ההורדה....)


הערה חשובה מאד.
מכשירי המיקרו שונים זה מזה בעוצמת החימום שלהם. אני ממליצה לחמם כ40 שניות את 2 כריות החימום יחד. ניתן לחמם טיפה יותר או טיפה פחות אבל להיזהר ולא להגזים בזמן החימום. ממש חימום של שניות.

הן יוצאות כמו לחמניות טריות ומפזרות ריח נעים. חמות ונעימות למגע ומיד- לשים בכיסים.
הבוקר כשמיהרתי לעבודה שמתי אותן לחימום ורצתי איתן בגשם למכונית. בנהיגה הנחתי אותן על הברכיים  וככה חיממתי יד אחת או שניה כל הדרך לעבודה. כשהגעתי שמתי אותן בכיסים ובמהלך כל היום נזכרתי בפרויקט המקסים.

חורף מלא בריאות וברכה.
חג חנוכה שמח.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה